Прийомна сім’я- це шанс кожної дитини на щасливе дитинство

Дата: 25.08.2022 12:49

У приміщенні комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» проведено індивідуальну роботу з прийомним хлопчиком. Робота включала себе бесіду та тест, який  допомагає людині визначити її сьогодення і бажаний емоційний стан, а навіть, в якійсь мірі усвідомити своє становище в суспільстві. Також проведено профілактичну роботу щодо зловживання спиртними напоями та тютюнопаління. У нашому закладі постійно проводиться інформаційна робота з підопічними.

Стараємося знайти індивідуальний підхід до кожного з ким працюємо. Спрямовуємо зусилля на позитивний результат , адже процес звикання до прийомної сім’ї у кожної дитини різний. Їх сприйняття будь-якої ситуації трактується, як упередженість відношення до їх. Тому й необхідно постійно використовувати різні форми індивідуальної та групової роботи.