Шановні мешканці громади!

Дата: 16.08.2022 15:07

Доводимо до Вашого відома, що Черкаським обласним центром соціальних служб у серпні - вересні 2022 року буде проведене навчання для кандидатів в опікуни/піклувальники, прийомні батьки та батьки вихователі ДБСТ. Звертаємо Вашу увагу, що навчання матиме три етапи: І етап – 23 – 25 серпня 2022 року; ІІ етап – 30 серпня – 1 вересня 2022 року; ІІІ етап – 06 – 08 вересня 2022 року. Початок навчання 23 серпня о 11-00 год. за адресою: м. Черкаси, вул. Максима Залізняка, 10 (колишня Громова), приміщення Департаменту соціального захисту населення, 5 поверх, каб. 508. Звертаємо Вашу увагу, що для доїзду власним автомобілем важливий орієнтир саме вулиця Максима Залізняка, а не провулок (будівля знаходиться між типографією і обласним архівом). Перші два дні кожного етапу навчання тренінгове заняття буде закінчуватися о 17 годині, третього дня о 14-00. Проїзд учасників навчання до місця проведення тренінгу, харчування та проживання - за власний рахунок. Лист є підставою для оформлення клопотання за місцем роботи кандидатів.

Якщо хтось виявить бажання стати прийомною родиною чи опікуном, звертайтеся за детальною інформацію до комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» за адресою: с.Ротмістрівська, вул. Стемальщука 1.