Отримали допомогу від Міжнародної гуманітарної організації World Central Kitchen, яка надає підтримку українцям під час війни

Дата: 10.08.2022 10:00

У цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни та організації роблять все, щоб забезпечити населення  необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

Однією з таких організацій  є World Central Kitchen, яка 22 липня 2022 року  перший раз видавала продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Ротмістрівської громади. Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» 22.08.2022 видавала продуктові набори внутрішньо переміщеним особам, які зверталися до нашого закладу.

World Central Kitchen - гуманітарна організація, заснована іспансько-американським шеф-кухарем Хосе Андерсом. Вже понад 10 років він підтримує людей в гарячих точках світу та є одним з найвпливовіших людей світу за версією журналу Time.

Дякуємо гуманітарній організації World Central Kitchen за турботу та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Разом до Перемоги!