A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Життя дітей в прийомних сім’ях нашої громади

Дата: 09.08.2022 13:37
Кількість переглядів: 131

На сьогоднішній день однією з актуальних проблем суспільства є проблеми розвитку та соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Важливою складовою успішної соціалізації таких дітей є їх адаптація до умов життя в суспільстві. Це можливо  лише тоді, коли дитина виховується в родині. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою  біологічній родини може слугувати інша сім’я.

В районі створені всі форми сімейного влаштування для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За їх пріоритетністю перелік такий: усиновлення, опіка та піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу (далі  ДБСТ). Станом на сьогоднішній день в Ротмістрівській ТГ створено 3 прийомні сім’ї, в які влаштовано на виховання та спільне проживання 6 дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування . Із складу однієї ПС виведено одну особу у зв’язку з досягненням 23 річного віку згідно чинного законодавства.

05 серпня 2022 року відбувся виїзд в прийомні сім’ї, які знаходяться в с. Куцівка та с.Ротмістрівка. Комунальним закладом  було обстежено умови проживання та виховання дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомних сім’ях. Для дітей, які влаштовані в ці сім’ї створені належні умови для їхнього проживання та виховання. В достатній кількості діти забезпечені сезонним одягом, предметами особистої гігієни, іграшками, художньою літературою, мають окремі кімнати, в яких є спальні місця, місця для приготування уроків, відпочинку.

В ході обстежень, з прийомними батьками та батьками-вихователями проведені бесіди щодо подальшого забезпечення їхніх вихованців житлом, підготовці дітей до нового навчального року, виходу дітей із сімей після досягнення повноліття.

Приємно, що бачимо позитив у відносинах прийомних батьків та дітей, щирі розповіді із їх життя…Працюємо на результат!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень