Індивідуальна робота із сім’єю на тему «Формування батьківських навичок»

Дата: 06.07.2022 12:26

05.07.2022 року у приміщенні комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» проведено заплановану індивідуальну роботу із сім’єю села Макіївка на тему: «Формування батьківських навичок», яка перебуває на обліку надання соціальних послуг та отримує послугу соціального супроводу у центрі. Індивідуальна робота допомагає компенсувати членам сім'ї відсутній досвід позитивного ставлення до інших людей, якого, зазвичай, бракує у неблагополучних сім'ях. Адже ці сім'ї набули великого досвіду конфліктів, розлучень, взаємних образ членами сім'ї один одного. Натомість доброзичливих відносин, взаємоповаги, любові членам сім'ї часто бракує.

З родиною було проведено бесіду, що включає в себе: формування доброзичливих стосунків між членами сім'ї; формування навичок позитивного сімейного життя: планування сімейного бюджету, ведення домашнього господарства, організації дозвілля. У результаті індивідуальної роботи кожний член сім'ї може визначити свої особисті проблеми і навчитися їх вирішувати. Також проведено соціальне консультування щодо проблем навчання та виховання дітей, взаємостосунків із вчителями. Сім’ї видано буклети: «Не бути наодинці з проблемами». Робота надалі триватиме.