Дата: 09.06.2022 12:08

Повідомляємо, що на території Ротмістрівської СТГ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проведення будь-яких земляних робіт (заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів і інших робіт) пов’язаних з розриттям грунту на глибині більше, як 30 см в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку без:

- попереднього погодження дільниці транспортної мережі №123/4 м. Сміла цеху транспортної мережі №123 акціонерного товариства «Укртелеком» (м. Сміла, вул.Трипільська,125);

- дозволу на проведення земельних робіт виданого Ротмістрівською сільською радою.

Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.

Зауважуємо, що винні у порушенні правил охорони ліній зв’язку притягуються до кримінальної відповідальності.

Адміністрація сільської ради.