Скошуйте траву біля об’єктів вашої власності!

Дата: 07.06.2022 16:20

У зв’язку зі сприятливими погодними умовами значно прискорилися темпи росту трави. Її скошування – один із елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду вулиць та дворів.

Задля підтримання порядку просимо усіх власників та користувачів земельних ділянок Ротмістрівської СТГ вчасно скошувати траву на своїх земельних ділянках і на прилеглій до них території (тротуар чи земельні зони вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці). Не забувайте, що до цього зобов’язує Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

Звертаємося також і до всіх керівників підприємств та організацій з проханням підтримувати належний санітарний та естетичний стан населених пунктів, забезпечувати своєчасне скошування трави, бур'янів на прилеглих та закріплених територіях.

Не забувайте також і про важливість видалення бур’янів та покосу високорослої трави  в місцях поховань рідних та близьких вам людей.

Адміністрація Ротмістрівської сільської ради