Привітання з Днем захисту дітей Ротмістрівської СТГ

Дата: 01.06.2022 16:29

Сьогодні, в перший літній день, в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Ротмістрівська громада, також не залишилась осторонь цього свята. Служба у справах дітей Ротмістрівської сільської ради, спільно з старостами старостинських округів, що входять до складу громади відвідали та привітали зі святом дітей в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах, побажали їм міцного здоров’я, успіхів у житті, сонячних та безхмарних днів і звісно ж мирного неба над головою. Адже діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Нехай їм завжди світить яскраво сонце, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому небі сяють мільйони красивих зірок.

З нагоди даного свята діти одержали невеличкі подарунки з солодощами, іграшками та канцтоварами.

З повагою Служба у справах дітей

Ротмістрівської сільської ради