В Ротмітрівській громаді створено ще 1 прийомну сім’ю

Дата: 13.05.2022 14:17

Згідно рішення виконавчого комітету Черкаської районної військової адміністрації  від 04.03.2022 №33 у нашій Ротмістрівькій ТГ створено на базі сімї прийомну сімю та влаштовано на спільне проживання і виховання малолітнього хлопчика.

Прийомні батьки  із нетерпінням чекали прийняття рішення про створення  прийомної сім’ї. Батьки облаштували для  дитини кімнату та створили належні умови для їхнього проживання та розвитку.

Директор КЗ «Центр надання соцільних послуг Ротмістрівської сільської ради»  Лідія Зайва та фахівець із соціальної роботи Тетяна Бедик, який буде здійснювати соціальний супровід даної родини, відвідали й привітали нову прийомну сім’ю.

Сімейний затишок, родинне тепло, гостинність, щира любов батьків відчувалося на щасливому обличчі дитини.

Тож, бажаємо нашій новоствореній  прийомній родині мирного неба, щоб у їхній домівці завжди панував мир, спокій, радість, щастя та злагода, а прийомним батькам пам’ятати, що попри всі можливі труднощі, з якими можна зіткнутись на цьому шляху, винагорода буде більшою: тепла посмішка дитини, щасливі оченята та невичерпна радість батьківства.