Допомога «Спорт поруч»

Дата: 13.05.2022 14:11

КЗ,, Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради''

Важкі часи переживемо, адже поряд нас такі люди, які працюють на Перемогу!

З перших днів війни відвідувачі нашого закладу докладали усіх зусиль, щоб допомогти наблизити День нашої Перемоги! Ми виготовляли маскувальні сітки, жгути, збирали продукти, готували пиріжки, допомагали у приготуванні тушонки, швея шила, розгрузки'', надавали гуманітарну допомогу переселенцям та людям, що потрапили у складні життєві обставини. Проте між собою домовилися що допомога любить тишу.

Але тиша та постійні тривоги надокучили.

Тож вирішили обладнати спортивний зал для людей похилого віку, для переселенців, для усіх охочих, що проживають на території нашої громади.

Ми не психологи , проте вважаємо, що спілкування та спортивні навантаження ще нікому не завадили!

Приходьте, будемо раді!