Комунальний заклад для потребуючих допомоги

Дата: 09.05.2022 13:13

КЗ «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» у важкий час, який переживає уся Україна старається допомагати усім, хто потребує допомоги. Ми не стоїмо осторонь того, що відбувається у нашій державі. Потрібні маскувальні сітки-організували їх виготовлення, виникла необхідність у так званих «розгрузках»- швея закладу Хаврель Катерина разом із Кохась Наталією виготовили більше 30 штук. Люди, що відвідують відділення соціальної адаптації разом з керівником відділення Кривошеєю Тамарою Іванівною брали активну участь у заготовках харчування для наших захисників(пиріжків, вареників, тушонки та інше), проводили навчальні лекції лікарі Стельмащук Л.Г та Мироненко Г.Я. на теми захисту від уражень хімічною зброєю, надавали гуманітарну допомогу переселенцям та підопічним закладу. Практикуємо роздачу одягу та взуття на сільському базарі кожен четвер усім охочим. Запрошуємо літніх людей до співпраці з нашим закладом.