№ 11 від 24.11.2021

Дата: 29.04.2022 11:25

67. Про схвалення проєкту бюджету Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

68. Про стан сплати земельного податку та орендної плати Ротмістрівської сільської ради за 2021 рік.

69. Про затвердження мережі закладів освіти Ротмістрівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік.

70. Про закріплення території обслуговування за закладами  загальної   середньої освіти Ротмістрівської сільської  ради на 2022 рік.

71. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом соціального захисту та охорони здоров’я Ротмістрівської сільської ради.

72. Про заборону спалювання листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Ротмістрівської сільської ради.

73. Про намір передачі комунального майна в оренду.

74. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень в с. Ротмістрівка.

75. Про зміну порядкового номеру об’єкту нерухомого майна (житлова будівля) в с. Ротмістрівка, вул. Свободи (50-річчя Жовтня).