№4 від 29.04.2021

Дата: 05.05.2021 10:53

34. Про заходи щодо відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

35. Про внесення змін до рішення виконкому сільської ради від 23.12.2019

№ 64 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Ротмістрівської сільської ради».

36.  Про направлення Півторак Єлизавети Віталіївни до комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини Черкаської обласної ради».

37. Про надання фізичній особі-підприємцю Мовчану Сергію Юрійовичу дозволу  на виїзну торгівлю .

38. Про надання дозволу на знесення об’єкту нерухомого майна (житловий будинок) в с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська, 51.