№2 від 05.02.2021

Дата: 10.02.2021 10:30

1. Про підсумки виконання плану економічного і соціального розвитку Ротмістрівської територіальної громади (ТГ) за 2020 рік.
  2. Про звіт про виконання бюджету Ротмістрівської сільської  об'єднаної територіальної громади за 2020 рік.
  3. Про звіт про виконання бюджету Носачівської сільської ради за

2020 рік.

1. Про внесення змін до рішення  Ротмістрівської сільської ради від 24.12.2020 № 3-19/VІІІ «Про  бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2021 рік».
  2. Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), при виконавчому комітеті Ротмістрівської сільської ради та затвердження положення про неї.
  3. Про надання Іванову Назару Івановичу, 27.05.2016 р.н., статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
  4. Про встановлення опіки над малолітнім Івановим Назаром Івановичем 27.05.2016 року народження.
  5. Про взяття на квартирний облік особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Кривоклуба Дмитра Валентиновича.
  6. Про взяття на квартирний облік особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Кривоклуба Максима Валентиновича
  7. Про направлення Корженка Тіхона Олеговича до комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини Черкаської обласної ради»
  8. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Корженко Ірини Олександрівни,  20.04.1988 р.н. щодо малолітніх дітей Корженка Тіхона Олеговича,  18.06.2018 р.н. та Корженка Олега Олеговича, 02.07.2020 р.н.
  9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.08.2020

№ 35.

1. Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю «Компанія АДЕП» тарифу на теплову енергію для опалення закладів загальної середньої освіти.