№ 12 від 18.12.2020

Дата: 23.12.2020 09:28

85. Про розподіл обов’язків між особами, що входять до складу виконавчого комітету.

86. Про утворення комісій при виконавчому комітеті.

87. Про призначення особи, відповідальної за зберігання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

88. Про призначення особи, що проводить державну реєстрацію актів цивільного стану.

89. Про надання повноважень проведення нотаріальних дій секретарю сільської ради Патинок Т.М.

90. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Ковалиха.

91. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Куцівка.

92. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території сіл Макіївка та Буда-Макіївка.

93. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Мельниківка.

94. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території сіл Носачів та Ленське.

95. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Самгородок.

96. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Санжариха.

97. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Ташлик та селища Степок.

98. Про проект бюджету Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

99. Про перелік видів громадських робіт на 2021 рік.

100. Про визначення на 2021 рік  видів робіт та  об’єктів, на якому порушники,  на яких судом накладено стягнення у вигляді безоплатних громадських робіт, будуть відбувати дане стягнення.

101. Про визначення на 2021 рік  видів робіт та  об’єктів, на якому порушники, на яких судом накладено стягнення у вигляді  суспільно корисних робіт,  будуть відбувати дане стягнення.

102. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради від 21.09.2018 № 42 «Про  сільську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

103. Про надання Зайченку Івану Олеговичу, 07.12.2013 р.н., статусу дитини-сироти.

104. Про встановлення опіки над малолітнім Зайченком Іваном Олеговичем.

105. Про зняття з соціального супроводу сім’ї Бондаренко Ю.В., яка перебуває в складних життєвих обставинах.

106. Про взяття на квартирний облік особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Мальцева Олександра Павловича.

107. Про неналежне виконання батьківських обов’язків Романюк Оленою Михайлівною щодо малолітніх дітей Романюк Діани  Дмитрівни, 24.10.2009р.н., Романюка Богдана Дмитровича, 27.07.2012р.н., Романюк Софії Дмитрівни, 08.01.2018р.н.

108. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна (нежиле приміщення) в с. Ташлик.