Разом у складні часи для України

Дата: 22.04.2022 07:43

Наразі сотні тисяч українців були вимушені покинути рідні домівки у зв'язку з військовими діями або ж просто потребують допомоги продовольчими товарами, засобами гігієни, медикаментами та засобами гігієни. Тож окрім допомоги армії важливо підтримувати людей, які постраждали від війни. Комунальний заклад постійно допомагає таким людям гуманітарною допомогою, зокрема це дитяче харчування, одяг , взуття,  памперси  та засоби гігієни.

Війна, що прийшла на Україну, змусила багатьох українців покинути рідні домівки. Ротмістрівська громада прихистила велику кількість переселенців із різних регіонів нашої батьківщини. Цим людям, звичайно, потрібна допомога і моральна, і матеріальна. Наш заклад «Центр надання соціальних послуг  Ротмістрівської сільської ради» всіляко старається забезпечити  тимчасово переміщених осіб та їх дітей засобами гігієни, памперсами, продуктами харчування та одягом. Велику допомогу надають наші колеги Черкаського обласного центру соціальних служб  в особі Пони Людмили Михайлівни та Веніаміна,  а також громадська організація «Українська Родина». З кожним днем потреба росте, бо в кожному селі нашої громади збільшується кількість осіб, що втікають від війни. Просимо жителів громади, які мають змогу допомогти – не будьте байдужими , долучайтеся до доброї справи.