№ 5 28.05.2020

Дата: 03.06.2020 15:27

1. Про підсумки роботи закладів загальної середньої та дошкільної освіти Ротмістрівської сільської ради у 2019-2020 навчальному році
  2. Про організацію оздоровлення, відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2020 року.
  3. Про внесення змін до рішення виконкому сільської ради від 23.12.2019 № 64 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг» Ротмістрівської сільської ради».
  4. Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання на території Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади.
  5. Про затвердження порядку встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та сміття комунальним підприємством «Ротмістрівське» на 2020 рік.
  6. Про затвердження порядку встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги  комунальним підприємством «Ротмістрівське» на 2020 рік.
  7. Про видалення зелених насаджень в с. Ротмістрівка, вул.Гагаріна, 76.
  8. Про видалення зелених насаджень в с. Ротмістрівка, вул.Шевченка, 89.
  9. Про надання дозволу спеціалізованому виробничому приватному підприємству «Факел» на підключення до мережі централізованого водопостачання в с. Ротмістрівка, вул. Шевченка, 55.