№ 2 від 07.02.2020

Дата: 12.02.2020 15:19

1. Про виконання бюджету Ротмістрівської  об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.
  2. Про виконання бюджету Макіївської  сільської  ради  за 2019 рік.
  3. Про виконання бюджету Самгородоцької сільської ради за 2019 рік.
  4. Про виконання бюджету Санжариської сільської ради за 2019 рік.
  5. Про виконання бюджету Ташлицької сільської ради за 2019 рік.
  6. Про надання повної цивільної дієздатності Колесник Т.А., 11.12.2002р.н.
  7. Про направлення Колесник І.В. до комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини Черкаської обласної ради».
  8. Про доцільність повернення малолітнього Бондаренка Богдана Олександровича,  01.09.2014 р.н.  з комунального закладу «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради».
  9. Про доцільність повернення малолітнього Бондаренка Нікіти Олександровича, 20.08.2017 р.н. з комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини Черкаської обласної ради».
  10. Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт частини приміщення адміністративної будівлі Ротмістрівської сільської ради для створення Центру надання адміністративних послуг по  вул. Михайлівська, 18 в  с. Ротмістрівка Смілянського району Черкаської області».