Війна усіх нас об’єднала

Дата: 08.04.2022 10:33

У наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

КЗ «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» висловлює найщирішу вдячність Черкаському обласному центру соціальних служб та Українській християнській церкві за надану благодійну допомогу вразливим категоріям населення.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальне цінності, а даруєте радість  та надію на краще життя. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашої країни. Поки  такі люди живуть і працюють буде жити  і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за  підтримку та за   щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай ця доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Нехай Бог  Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!