Випалювання сухої трави можуть кваліфікувати як диверсію

Дата: 05.04.2022 09:32

Випалювання сухої трави можуть кваліфікувати як диверсію: 15 років за ґратами або й узагалі - довічне.

У період воєнного стану паління трави можуть кваліфікувати як диверсія. Це передбачено ч. 2 ст. 113 (Вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних уш       коджень чи іншої шкоди їхньому здоров’ю, на зруйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення вчинені в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту) ККУ.

Штраф за випалювання опалого листя й залишків рослинності — від 3060 до 6120 гривень. Якщо виникла лісова пожежа — від 4590 до 15 300 гривень.

Припиніть випалювати сухостій!