Поліція просить батьків посилити контроль за дітьми під час воєнного стану

Дата: 17.03.2022 16:20

Ювенальна поліція закликає батьків слідкувати за тим, що роблять діти під час воєнного стану.

Напад на Україну викликав у людей багато емоцій, серед яких: гнів, страх, занепокоєння та розгубленість. Найбільш болюче цю ситуацію сприймають діти.

Правоохоронці радять батькам розповісти дітям про алгоритм дій під час воєнного стану та закликають батьків ретельно й відповідально ставитись до виконання своїх обов’язків по догляду за дітьми:

- не залишайте малолітніх дітей самих, навіть на короткий час;

- слідкуйте де та з ким ваша дитина проводить вільний час;

- поясніть дитині, що таке комендантська година і чому необхідно дотримуватися певних обмежень під час воєнного стану;

- поясніть дитині, що у разі оповіщення «Повітряна тривога» вам необхідно терміново спускатися до укриття;

- постійно тримайте зв’язок з дитиною;

- залиште дитині список важливих номерів телефонів (родини, близьких, сусідів тощо), до яких можна подзвонити в екстрених ситуаціях. Ба більше, поясніть їй що таке ці екстрені ситуації.

Поліція Черкащини закликає батьків! На час воєнного стану приділіть особливу пильність до своїх дітей, адже їхня безпека - понад усе! Пам’ятайте, у разі виникнення будь-якої небезпечної ситуації, телефонуйте на лінію «102».