«Підтримай дитину»: канал створено з турботою про батьків і дітей

Дата: 09.03.2022 12:32

Як підтримати дітей під час війни? Як впоратися із тривогою в укритті? З турботою про батьків і освітян, які підтримують зв'язок зі своїми вихованцями, педагоги та дитячі психологи за підтримки Міністерства освіти і науки запустили телеграм-канал «Підтримай дитину». На каналі ви зможете знайти прості рекомендації, ігри та розвиваючі вправи, які можна виконувати у сховищі, вдома чи під час евакуації.

Матеріали публікуються щоденно. На каналі вже опубліковано аудіоказки, словесні ігри, завдання для артикуляційної гімнастики та інші корисні матеріали.

Автори готують матеріали в текстовому форматі, які легко завантажити з нестабільним доступом до інтернету.

Бережіть себе та піклуйтеся про дітей, щоб мінімізувати для них можливі наслідки психологічної травми.