Шановні мешканці та особи, які проживають на території нашої громади СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!!!!

Дата: 09.03.2022 11:18

Наш народ піднявся на захист української держави. Збройні Сили України мужньо відбивають атаки та блискуче виконують свої завдання, безжально знищують плани ворога.

Шановні «ДИВАННІ» експерти і «ВІЙСЬКОВІ» Фейсбук – величезне прохання до перемоги не поширювати інформацію про зброю та техніку, яку планують передавати або передали в Україну.

Не треба радісних постів!

Зараз війна.

Ви все одно не володієте достовірною інформацією, бо вона з грифом «секретно».

Не поширюйте при спілкуванні у соціальних мережах (Viber, Messenger, Телеграм, WhatsApp та ін.) стратегічно важливу інформацію, особливо щодо переміщення військ та техніки ЗСУ. Ви цим шкодите нашій державі.

Візьміть себе в руки і не пишіть та не допомагайте ворогу!!!!!

На цю тему, коли є потреба, мають право висловлюватися лише офіційні особи та органи влади.