ДЕНЬ ЄДНАННЯ!

Дата: 16.02.2022 12:24

Указом Президента України 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

З метою консолідації українського народу перед загрозою повномасштабного вторгнення російського агресора, цього дня працівники апарату Ротмістрівської сільської ради провели флешмоб, який полягав у піднятті о 10.00 год. Державного Прапора України та одночасному масовому виконанні Державного Гімну України.

Президент України Володимир Зеленський під час свого відеозвернення заявив: «Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність. У нас одне-єдине європейське прагнення – ми хочемо свободи та готові її виборювати».

Зі святом! Україна понад усе!

#переможемо

#День_єднання_Черкащина.