До уваги страхувальників!

Дата: 15.02.2022 10:00

На виконання вимог наказів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 17.12.2021 №638-од «Про затвердження граничної чисельності працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області», від 17.12.2021 №642-од «Про структуру органів Фонду» з 01.03.2022 припиняє роботу Смілянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області.

У звязку з викладеним повідомляємо: заяви-розрахунки та повідомлення про виплату коштів Смілянським відділенням будуть прийматись до 25.02.2022.

З 01.03.2022 заяви-розрахунки та повідомлення про виплату коштів необхідно подавати до Черкаського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області.

Заяви-розрахунки, заявлені страхувальниками до Смілянського відділення до 25.02.2022 та не профінансовані, будуть профінансовані Черкаським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області.