Гуманітарна допомога сім’ям у складних життєвих обставинах

Дата: 09.02.2022 15:26

Соціально незахищені сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги, постійно перебувають під наглядом Комунального закладу «Центру соціальних послуг Ротмістрівської  сільської ради», який надає соціальні послуги  з метою виходу даних сімей з кризового становища, забезпечення повноцінних умов для проживання та виховання дітей. Під час роботи з сім’ями, досить часто виникає потреба у наданні гуманітарної допомоги. З цією метою представники центру забезпечили багатодітну родину с.Ротмістрівка найнеобхіднішими речами (одяг, взуття, продукти харчування, розмальовки, книги, іграшки), зібраними небайдужими жителями села. Щиро вдячні Ротмістрівській сільській раді за допомогу щодо забезпечення паливом родину.

Надалі  проводиться соціальна робота із сім’ями, спрямована на запобігання потраплянню осіб / сімей у складні життєві обставини.