10 сесія VIІI скликання 06.08.2021

Дата: 11.08.2021 14:33

1. Про звіт про виконання бюджету Ротмістрівської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
  2. Про звіт  про роботу комунального підприємства «Ротмістрівське» за І півріччя 2021 року.
  3. Про  внесення змін до рішення сільської ради від 12.02.2021 № 4-1/ VIІІ «Про комплексну програму «Турбота» Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2021 рік».
  4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.11.2020 № 47-10/VII «Про створення Служби у справах дітей Ротмістрівської сільської ради та затвердження положення про Службу у справах дітей».
  5. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 24.12.2020 № 3-19/VІІІ «Про бюджет Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2021рік» 23508000000 (код бюджету).
  6. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності.
  7. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 28.04.2021 № 6-20/VIII «Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».
  8. Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна комунальної власності в с. Макіївка, вул. Центральна,18.
  9. Про надання згоди на поділ земельної ділянки за межами населеного пункту с. Куцівка за кадастровим номером 7123783500:02:002:0321.
  10. Про надання згоди на поділ земельної ділянки за межами населеного пункту с. Мельниківка за кадастровим номером 7123785200:02:000:0309.
  11. Про надання Кам’янцю Анатолію Петровичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  12. Про надання Миненку Сергію Михайловичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Ташлик, вул.Краснова,38.
  13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого  селянського господарства.
  14. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах населених пунктів с. Мельниківка та с. Носачів.
  15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту с. Ротмістрівка.
  16.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки за межами населеного пункту с. Ташлик.
  17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7123789000:02:001:1055, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарствата надання її у власність за межами населеного пункту с. Ташлик.
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7123787500:02:000:0728.
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  20. Про затвердження Смирнову Андрію В’ячеславовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння і випасання худоби в межах населеного пункту с. Носачів, пров. Нечуя-Левицького,б/н. Кадастровий номер земельної ділянки 7123785500:01:002:0137.
  1. Про затвердження Смирнову Андрію В’ячеславовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння і випасання худоби в межах населеного пункту с. Носачів, пров. Нечуя-Левицького, б/н. Кадастровий номер земельної ділянки 7123785500:01:002:0138.
  2. Про затвердження Смирновій Оксані Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для сінокосіння і випасання худоби в межах населеного пункту с. Носачів, пров. Нечуя-Левицького, б/н.
  3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та надання її у власність.
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства та надання її у власність в межах та за межами населених пунктів.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства та надання її у власність за межами населених пунктів.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в зв’язку зі зміною цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  7. Про відмову Федяй Вірі Петрівні у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  8. Про відмову Черненку Олегу Анатолійовичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с. Ташлик.
  9. Про відмову Оношенку Олександру Григоровичу у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Ташлик.
  10. Про відмову Котляренко Тетяні Юріївні у  наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Макіївка.