Адміністративний збір за державну реєстрацію у 2022 році

Дата: 17.01.2022 10:26

Плата (адміністративний збір) за проведення реєстраційних дій та за надання інформації з реєстрів у 2022 році справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації, та округлюється до найближчих 10 гривень. Прожитковий мінімуму для працездатних осіб, встановлений Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» та становить на 1 січня 2022 року для працездатних осіб – 2 481 грн.

У відповідності до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" з 01.01.2022 року змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію місця проживання, декларування місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання:

За декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого Законом строку– 37.22 грн.

За декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку – 62.03 грн.

За зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання37.22 грн.

Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга (станом на 01.01.2022р.-2481грн.)

Адміністративний збір за надання відомостей з Державного земельного кадастру

відсоток від прожиткового мінімуму працездатних осіб станом на 1 січня

З 01.01.2022 до 31.12.2022 (заокруглені)

а. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:

витягів з Державного земельного кадастру про:

землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць

0.06

148.9

обмеження у використанні земель

0.055

136.5

земельну ділянку