Правила безпеки під час святкування Водохреща

Дата: 14.01.2022 11:00

Рятувальники рекомендують усім, хто планує зануритися у холодну воду на свято Водохреща, дотримуватися важливих правил при здійсненні святкових обрядів: Не занурюйтесь в необладнаних та не перевірених рятувальниками на безпеку дна місцях. Не варто розпочинати «хрещенські розваги» в місцях, де немає представників медичної та рятувальної служб. Не вживайте алкоголь до і одразу після занурення. Не дозволяйте пірнання дітей у холодну воду без нагляду батьків чи дорослих. Під час групового купання, кількість людей, які одночасно знаходяться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб. У жодному разі не пірнайте у воду. Заходьте повільно й обережно. Уникайте великого скупчення людей. Всім відвідувачам хрещеної купелі необхідно знати: рекомендований час перебування у холодній купелі становить не більше 10 секунд, а пірнати можна не більше трьох разів, - після чого потрібно перевдягнутися у сухий теплий одяг і піти в підготовлене обігріте приміщення або автомобіль, де відразу випити гарячого чаю.