5 сесія VIІI скликання 12.03.2021

Дата: 18.03.2021 12:30

1. Про перейменування та перепрофілювання (зміну типу) Носачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області у Комунальний заклад «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради».

2. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 24.12.2020 № 3-19/VІІІ «Про  бюджет Ротмістрівської сільської    територіальної громади на 2021 рік» 23508000000  (код бюджету).

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам – учасникам бойових дій в Афганістані.

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги Осаулі В.М., Стельмащуку Ю.В.

5. Про надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим особам, які потрапили у скрутне матеріальне становище внаслідок тяжкої хвороби.