Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

3 сесія VIІI скликання 24.12.2020

Дата: 29.12.2020 13:16
Кількість переглядів: 328

 

 

 

 1. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 24.12.2019 № 34-10/VІІ «Про  бюджет Ротмістрівської сільської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» 23508000000  (код бюджету).
 2. Про внесення змін до рішення Носачівської сільської ради від 20.12.2019 № 30-2/VIІ «Про сільський бюджет на 2020 рік».
 3. Про  програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Ротмістрівської сільської ради на 2021-2025 роки.
 4. Про  програму підтримки вторинної спеціалізованої медичної допомоги та підтримки комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської» на 2021 рік.
 5. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту Ротмістрівської сільської  ради на 2021-2025 роки.
 6. Про Програму розвитку дошкільної освіти Ротмістрівської сільської ради на 2021-2025 роки.
 7. Про програму розвитку комунальної установи «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників Ротмістрівської сільської ради».
 8. Про  внесення  змін до рішення сільської ради  від 07.08.2018 «Про комплексну програму розвитку освіти Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки».
 9. Про Програму «Шкільний автобус на 2021-2025 роки» Ротмістрівської сільської ради.
 10. Про Програму розвитку культури Ротмістрівської  сільської  ради на 2021-2025 роки.
 11. Про програму розвитку надання соціальних послуг та соціального обслуговування Ротмістрівської сільської ради на 2021 – 2023 роки.
 12. Про програму «Екологія» Ротмістрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.
 13. Про програму «Питна вода» Ротмістрівської  сільської радиоб’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.
 14. Про програму «Громадське пасовище» Ротмістрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.
 15. Про програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки.
 16. Про програму з утримання та поточного ремонту об'єктів благоустрою Ротмістрівської  об’єднаної територіальної громади комунальним підприємством «Ротмістрівське» на 2021рік.
 17. Про програму організації та фінансування громадських робіт Ротмістрівської сільської ради  на 2021  рік.
 18. Про затвердження плану економічного і соціального розвитку Ротмістрівської сільської територіальної  громади  (СТГ) на 2021 рік.
 19. Про бюджет Ротмістрівської сільської  територіальної громади на 2021 рік ( 23503000000 )(код бюджету).
 1. Про організацію співробітництва територіальних громад.
 2. Про  затвердження  виконуючого обов’язки директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради».
 3. Про затвердження структури виконавчих органів Ротмістрівської  сільської ради, загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів.
 4. Про встановлення розміру  батьківської плати  за харчування дітей  в  закладах дошкільної освіти  Ротмістрівської сільської територіальної громади на 2021 рік.       
 5. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти.
 6. Про затвердження Положення про встановлення розміру платиза навчання в Ротмістрівськійдитячій музичній школі тапогодження щомісячної плати за навчання.
 7. Про затвердження норми та ліміту  використання палива для шкільних автобусів.
 8. Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
 9. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 31.01.2020 № 34-15/VII «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність».
 10. Про розроблення детального плану території земельної ділянки в  с. Самгородок вул. Хрещатик.
 11. Про надання Волинець Лідії Петрівніна виготовлення проекту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність  для ведення особистого  селянського  господарства в межах населеного пункту  с. Ротмістрівка.
 12. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого  селянського господарства за   межами с. Ковалиха.
 13. Про відмову у наданні дозволу Возній Аліні Вікторівніна виготовлення проекту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність  для веденняособистого  селянського  господарства в межах населеного пункту  с. Мельниківка.
 14. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведенняземельних ділянок   у власність    в межах населеного пункту  с. Мельниківка.
 15.  Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність    за   межами с. Мельниківка.
 16. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення  проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність в межах та   за   межами  с. Ташлик.
 17. Про відмову у наданні дозволу Христичу Юрію Петровичу  на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність за   межами с. Ташлик.
 18. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність для ведення особистого  селянського господарства за межами сіл Макіївка та Буда-Макіївка.
 19. Про надання Шендрику Олександру Анатолійовичу дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого  селянського господарства в межах населеного пункту с. Самгородок, вул. Набережна, 18

 20. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок   у власність для ведення особистого  селянського господарства в межах та за межами с. Самгородок.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про затвердження Вовченку Сергію Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах населеного пункту  с. Ротмістрівка,  вул. ім. Осадчих, 29а.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
 24. Про відмову Галаган  Надії Григорівні в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Ташлик.
 25. Про відмову Кулинич Лесі Григорівні в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту      с. Ташлик.
 26. Про відмову Петровській Ользі Федорівні в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Макіївка.
 27. Про відмову Підлубному Віталію Сергійовичу в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами  с. Макіївка.
 28. Про відмову Нечипоренко Людмилі Олександрівні в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами  с. Макіївка.
 29. Про відмову Чорненькому Валерію Васильовичу в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах населеного пункту с. Самгородок, вул.Хрещатик,27.
 30. Про припинення права користування земельними ділянками.
 31. Про  виведення  із членів  особистого селянського господарства.
 32. Про надання  одноразової матеріальної допомоги Полякову Івану Олександровичу.
 33. Про надання  одноразової матеріальної допомоги Шабратку Леоніду Михайловичу.
 34. Про виділення грошової  допомоги на поховання.
 35. Про  встановлення умов  оплати праці сільському голові Ротмістрівської  сільської ради

 36. Про план роботи на І квартал 2021 року.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень