№12 від 23.12.2019

Дата: 23.12.2019 11:00

62. Про бюджет на 2020.

63. Про план економічного і соціального розвитку Ротмістрівської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

64. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються відділом «Центр надання адміністративних послуг»  Ротмістрівської сільської ради.

65. Про перелік видів громадських робіт на 2020 рік.

66. Про визначення на 2020 рік  видів робіт та об’єктів, на якому порушники, на яких судом накладено стягнення у вигляді безоплатних громадських робіт, будуть відбувати дане стягнення.

67. Про визначення на 2020  рік  видів робіт та об’єктів, на якому порушники, на яких судом накладено стягнення у вигляді  суспільно корисних робіт,  будуть відбувати дане стягнення.