№ 8 від 29.08.2019

Дата: 29.08.2019 09:57

37. Про стан підготовки закладів освіти Ротмістрівської сільської ради до роботи в новому 2019-2020 навчальному році.

38. Про затвердження плану проведення інвентаризації та паспортизації спортивних та дитячих  майданчиків, парків відпочинку.

39. Про затвердження складу комісії та Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Ротмістрівської сільської ради.

40. Про затвердження проектної документації «Реконструкція площі центру села» с. Макіївка, Смілянський район,  Черкаська область.

41. Про зміну в погосподарському обліку порядкового номеру об’єкту нерухомого майна в с. Ротмістрівка, вул.Мілованова,27.