№7 від 25.07.2019

Дата: 25.07.2019 09:46

24. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.05.2017 № 17 «Про розподіл обов’язків між особами, що входять до складу виконавчого комітету».

25. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету сільської ради  від 25.05.2017 № 18 «Про затвердження Положення про постійні комісії Ротмістрівської сільської ради та обрання постійних комісій Ротмістрівської сільської ради».

26. Про призначення особи, відповідальної за зберігання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

27. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території сіл Макіївка, Буда-Макіївка.

28. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Самгородок.

29. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Санжариха.

30. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Ташлик, селища Степок.

31. Про виконання бюджету Ротмістрівської об’єданої територіальної громади за І  півріччя 2019 року.

32.  Про виконання бюджету Макіївської сільської ради за І півріччя 2019 року.

33. Про виконання бюджету Самгородоцької сільської ради за І півріччя 2019 року.

34. Про виконання бюджету Санжариської сільської ради за І півріччя 2019 року.

35. Про виконання бюджету Ташлицької сільської ради за І півріччя 2019 року.

36. Про план заходів щодо відзначення 28–ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.