Із 10 грудня буде обмежено доступ для подачі заяв на субсидію через сайт Мінсоцполітики

Дата: 17.12.2021 10:16

Звертаємо увагу про обмеження доступу для подачі заяв на призначення субсидії засобами електронного сервісу «Система попередньої реєстрації документів для призначення житлової субсидії» через сайт Міністерства соціальної політики України з 10 грудня 2021 року. Це пов’язано із впровадженням електронної послуги у сфері соціального захисту населення на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг Дія.

За наданими до 10.12.2021 заявами через сервіс Мінсоцполітики будуть прийняті відповідні рішення про призначення/ відмову в призначенні субсидії після надходження інформації, необхідної для визначення права (про розмір платежів, доходи тощо).