№ 12 від 21.12.2018

Дата: 21.12.2018 15:50

50. Про бюджет Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади на                     2019 рік.

51. Про план економічного і соціального розвитку Ротмістрівської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік.

52. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт ігрового дитячого майданчика по вулиці Михайлівська                               с. Ротмістрівка.

53. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт ігрового дитячого майданчика по вулиці Кобзарська с. Ковалиха».

54. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт ігрового дитячого майданчика по вулиці Центральна с. Куцівка».

55. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт ігрового дитячого майданчика по вулиці Центральна с. Мельниківка».