№3 від 28.03.2018

Дата: 28.03.2018 17:17

15. Про визначення видів  суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для виконання  адміністративного  стягнення у вигляді  громадських робіт.

16. Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку підрозділу філії ВАТ «Укртелеком» на території сільської ради.

17.  Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку Центру технічного обслуговування і експлуатації  (ЦТОЕ) №3 ТОВ «Атраком» на території сільської ради.

18.  Про план заходів щодо проведення  щорічної  Всеукраїнської  акції з благоустрою  «За чисте довкілля» та дня благоустрою  сіл  Ротмістрівка , Ковалиха, Куцівка, Мельниківка та селища Вовківка.