№ 5 від 25.05.2017

Дата: 29.05.2017 09:01

17. Про розподіл обов’язків між особами, що входять до складу виконавчого комітету. 18. Про утворення комісій при виконавчому комітеті.

19. Про призначення особи, відповідальної за зберігання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

20. Про призначення особи, що проводить державну реєстрацію актів цивільного стану.

21. Про покладання обов’язків проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території села Ковалиха.

22. Про покладання обов’язків проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території села Куцівка.

23. Про покладання обов’язків проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території села Мельниківка.

24. Про надання повноважень проведення нотаріальних дій секретарю сільської ради Патинок Т.М.

25. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Ковалиха.

26. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Куцівка.

27. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на території села Мельниківка.

28. Про затвердження рівня розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості робіт по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту об’єктів.