1 сесія VII скликання 12.05.2017

Дата: 17.05.2017 12:33

1. Про початок повноважень Ротмістрівського сільського голови.
  2. Про початок повноважень депутатів Ротмістрівської сільської  ради.
  3. Про обрання секретаря сільської ради.
  4. Про затвердження Положення про постійні комісії Ротмістрівської сільської ради та обрання постійних комісій Ротмістрівської сільської ради.
  5. Про затвердження структури і штатної чисельності Ротмістрівської сільської ради та виконавчого апарату на 2017 рік    .
  6. Про затвердження на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  7. Про затвердження Положення про старосту.
  8. Про покладення обов’язків старости на території села Ковалиха.
  9. Про покладення обов’язків старости на території села Куцівка.
  10. Про покладення обов’язків старости на території села Мельниківка.
  11. Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території села Ковалиха.
  12. Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території села Куцівка.
  13. Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану на території села Мельниківка.
  14. Про утворення виконавчого комітету сільської ради та затвердження його складу.
  15. Про забезпечення окремого виконання бюджетів територіальних громад, що об’єдналися.
  16. Про зміни до рішення Ротмістрівської сільської ради від 23.12.2016 № 17-4/VIІ «Про сільський бюджет на 2017 рік».
  17. Про зміни до рішення Куцівської сільської ради від 22.12.2016 № 15-2/VIІ «Про сільський бюджет на 2017 рік».
  18. Про встановлення умов оплати праці сільському голові на 2017 рік.
  19. Про встановлення умов оплати праці заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради на 2017 рік.