35 сесія VII скликання 31.01.2020

Дата: 04.02.2020 10:10

1. Про роботу виконкому за 2019 рік.
  2. Про виконання  рішення сільської ради від 15.01.2019 №23-4/VІІ “Про комплексну програму «Турбота» Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  3. Про  комплексну програму «Турбота» Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  4. Про програму благоустрою населених пунктів Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  5. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 24.12.2019 № 34-10/VІІ «Про  бюджет Ротмістрівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» 23508000000 (код бюджету) .
  6. Про затвердження передавальних актів сільських рад.
  7. Про затвердження передавальних актів закладів освіти.
  8. Про заклади освіти Ротмістрівської сільської ради.
  9. Про прийняття будівлі із цілісним майновим комплексом із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Смілянського району у комунальну власність Ротмістрівської сільської ради.
  10. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від    24.12.2019 №34-15/VII «Про встановлення розміру  батьківської плати за харчування дітей  в  закладах дошкільної освіти  Ротмістрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
  11. Про проведення нормативної грошової оцінки земель с. Куцівка Ротмістрівської сільської ради.
  12. Про внесення змін до рішення Куцівської сільської ради від 22.10.2009 № 22-4/V «Про передачу земельної ділянки у власність та затвердження технічної документації» .
  13. Про скасування рішення Ротмістрівської сільської ради від 19.03.2019 №25-8/VІІ «Про надання згоди на поділ земельної ділянки за кадастровим номером 7123787200:02:002:0683 та скасування рішення Ротмістрівської сільської ради від 29.10.2018 №20-13/VІІ».
  14. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність для ведення особистого  селянського господарства за межами с. Ротмістрівка.
  15. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність.
  16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зі зміною цільового призначення) у користування на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  17. Про надання Марчук Наталії Володимирівні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у користування на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах населеного пункту с. Ташлик, вул. Незалежності(Леніна),2а.
  18. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   в оренду для сінокосіння та випасання худоби.
  19. Про надання Стукановій Наталії Петрівні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту с. Ротмістрівка, вул. Михайлівська,6.
  20. Про продовження  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  21. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за кадастровим номером 7123783500:02:002:0490 за межами с. Куцівка.
  22. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земель с. Самгородок Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області.
  23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  24. Про затвердження Ковпаку Анатолію Антоновичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (в зв’язку зі зміною цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  в межах населеного пункту с. Ротмітрівка, вул. Миру,1.
  25. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с. Ротмістрівка під будівництво виробничо – складських приміщень в адміністративних межах Ротмістрівської сільської ради по вул.Шевченка,55 Смілянського району Черкаської області.
  26. Про виведення  із членів  особистого селянського господарства.
  27. Про надання  одноразової матеріальної допомоги Хаврелу Анатолію Борисовичу.