32 сесія VII скликання 26.11.2019

Дата: 30.11.2019 11:50

1. Про звіт про виконання бюджету Ротмістрівської  об’єднаної територіальної громади за 9  місяців 2019 року.
  2. Про виконання бюджету Макіївської сільської  ради за 9 місяців  2019 року.
  3. Про виконання бюджету Самгородоцької  сільської ради за 9 місяців   2019 року.
  4. Про виконання бюджету Санжариської  сільської ради за 9 місяців  2019 року.
  5. Про виконання бюджету Ташлицької сільської ради за 9 місяців 2019 року.
  6. Про звернення депутатів  Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади до Голови  Верховної Ради України Разумкова Д.О. та Прем’єр-міністра України  Гончарука О.В. щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади.
  7. Про надання згоди на прийняття майна приміщення комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» Смілянської районної ради, Черкаської області до комунальної власності Ротмістрівської сільської ради.
  8. Про передачу комунального майна в оперативне управління комунальному підприємству «Ротмістрівське» Ротмістрівської сільської ради.
  9. Про затвердження складу комісії та положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Ротмістрівської сільської ради.
  10. Про затвердження положення про громадське пасовище та про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби з метою створення громадського пасовища за межами с. Куцівка.
  11. Про надання у користування на умовах оренди невитребуваних земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва товариству з обмеженою відповідальністю «Агро-Рось-Інвест» за межами с. Самгородок.
  12. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки водного фонду в межах населеного пункту с. Макіївка.
  1. Про надання згоди на поділ земельної ділянки за кадастровим номером 7123783500:02:002:0490.
  2. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність.
  3. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність за межами с.Ташлик.
  4.  Про надання Півторак Тетяні Михайлівні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   в оренду для городництва в межах населеного пункту с.Ротмістрівка.
  5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  6. Про продовження  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства.
  7. Про погодження включення земельної ділянки за межами с.Санжариха до переліку ділянок право оренди на які може бути реалізоване через проведення земельних торгів (аукціону).
  8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  9. Про затвердження   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за межами с. Самгородок.
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  11. Про затвердження приватному підприємству «Земекспертцентр» технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для рибогосподарських потреб в межах населеного пункту с. Макіївка, вул.Дуденків.
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7123787200:02:002:0676 за межами с.Ротмістрівка.
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7123787200:02:002:0699 за межами с.Ротмістрівка.
  14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7123783500:02:002:0471 за межами с.Куцівка.
  15. Про припинення права користування земельними ділянками.
  1. Про  виведення  із членів  особистого селянського господарства.
  2. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 21.12.2018 № 22-6/VII «Про затвердження плану економічного і соціального розвитку Ротмістрівської  об’єднаної територіальної громади  (ОТГ) на 2019 рік».
  3. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 21.12.2018 № 22-7/VIІ «Про бюджет Ротмістрівської об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік».
  4. Про внесення змін до рішення Макіївської сільської ради від 22.12.2018 № 39-1/VIІ «Про сільський бюджет на 2019 рік».
  5. Про внесення змін до рішення Самгородоцької сільської ради від 22.12.2018 № 41-1/VIІ «Про сільський бюджет на 2019 рік».
  6. Про внесення змін до рішення Санжариської  сільської ради від 22.12.2018  № 29-1/VII «Про сільський бюджет на 2019 рік».
  7. Про внесення змін до рішення Ташлицької  сільської ради від 22.12.2018 № 32-7/VIІ «Про сільський бюджет на 2019 рік».
  8. Про надання  одноразової матеріальної допомоги.