26 сесія VII скликання 10.05.2019

Дата: 15.05.2019 10:27

1. Про затвердження Стратегії розвитку Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади на період до 2025 року.
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 № 22-6/VII «Про затвердження плану економічного і соціального розвитку Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади  (ОТГ) на 2019 рік».
  3. Про затвердження плану реорганізації закладів освіти на 2019-2020 роки.
  4. Про реорганізацію закладу загальної середньої освіти села Ковалиха Ротмістрівської сільської ради та дошкільного навчального закладу  №14 «Ромашка» с. Ковалиха  шляхом  злиття.
  5. Про реорганізацію закладу загальної середньої освіти села Куцівка Ротмістрівської сільської ради та дошкільного навчального закладу  №15 «Барвінок» с. Куцівка  шляхом  злиття.
  6. Про реорганізацію закладу загальної середньої освіти села Мельниківка Ротмістрівської сільської ради та дошкільного навчального закладу  №19 «Дзвіночок» с. Мельниківка Смілянського району Черкаської області шляхом злиття.
  7. Про звіт про виконання бюджету Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.
  8. Про внесення змін до рішення Ротмістрівської сільської ради від 21.12.2018 № 22-7/VIІ «Про бюджет  Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  9. Про розроблення детального плану території земельної ділянки в  с.Ротмістрівка  вздовж вул.Шевченка.
  10. Про передачу сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Мельниківське» земельної ділянки в с. Мельниківка,                    вул. Гоголя,13 у користування  на умовах оренди.
  11.  Про надання Сокуренко Олені Олександрівні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність для ведення особистого селянського господарства.
  12. Про надання Лупашку Максиму Володимировичу дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність для ведення особистого селянського господарства.
  13. Про надання Маслюк Оксані Миколаївні дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність для ведення особистого селянського господарства.
  14. Про надання Чернишу Валентину Петровичу дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки   у власність для ведення особистого селянського господарства.
  15. Про надання Богун Ніні Мокіївні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  16. Про надання Волинцю Михайлу Анатолійовичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  17. Про надання Богуну Михайлу Миколайовичу дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  18. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за кадастровим номером 7123787200:02:002:0657.
  19. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за кадастровим номером 7123787200:02:002:0665.
  20. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за кадастровим номером 7123787200:02:002:0677.
  21. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за кадастровим номером 7123783500:02:002:0475.
  22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7123787200:02:002:0666.
  23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 7123783500:02:002:0483.
  24. Про затвердження Костенко Надії    Антонівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  25. Про затвердження Костенко Надії    Антонівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  26. Про затвердження Клименко Аллі Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  27. Про затвердження Клименку Руслану Сергійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  28. Про затвердження Фрашку Віталію Петровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства
  29. Про затвердження Коберник Таїсії Василівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  30. Про затвердження Вечорику Максиму Юрійовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  31. Про затвердження Савіній Надії Антонівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
  32. Про припинення права користування земельними ділянками.
  33. Про надання  матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.
  34. Про надання  одноразової матеріальної допомоги Пилипенку Сергію Володимировичу.
  35. Про надання  одноразової матеріальної допомоги Котляренку Геннадію Володимировичу.