УВАГА! Важлива інформація! Приміські перевізники знову переглянули ціни

Дата: 19.11.2021 14:54

З 15 листопада 2021 року відбулося збільшення ціни за квиток на приміських автобусах.

Сьогодні, 19 листопада, сільський голова Володимир Ховайба, стурбований таким фактом, запросив на зустріч перевізників, які обслуговують Ротмістрівську сільську територіальну громаду для обговорення підвищення цін та  подальше перевезення пільгових категорій населення громади.

Перевізники обгрунтували підвищення вартості проїзду, пояснюючи це   погіршенням фінансового стану автотранспортної галузі, викликаної карантинними обмеженнями внаслідок карантину, пов'язаного з Covid-19, а також збільшенням вартості запчастин, пально-мастильних та інших комплектуючих матеріалів.

Але запевнили, після довгих перемовин, що пільгове перевезення пасажирів буде проводитись згідно підписаних договорів.