«Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

Дата: 19.11.2021 08:34

З метою створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування поваги до рідного краю, до історії свого народу, рідної мови  в закладах загальної середньої освіти Ротмістрівської сільської ради з 1 по 31 жовтня 2021 року проведено  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Протягом місяця було сплановано ряд заходів, спрямованих на  виховання читацьких інтересів учнів,  вивчення культурної спадщини, звичаїв, традицій рідного краю, пізнання багатства духовної культури. Цікаві краєзнавчо-екологічні уроки, вікторини, диспути, книжкові виставки, виставки-реклами, зустрічі з творчими особистостями, музейні уроки уподобали учні впродовж місячника.