Звіт про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році з інформаційних технологій КЗ «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

Дата: 27.10.2021 13:34

про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських

олімпіад з навчальних предметів  у 2021/2022 навчальному році

з інформаційних технологій

КЗ «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

1. Відомості про учасників олімпіад:

Класи

Кількість учасників олімпіади

Кількість переможців за ступенями дипломів

І

ІІ

ІІІ

9

7

1

2

1. Олімпіада була проведена учителем Косменюк С.А. відповідно до шкільного графіка олімпіад.

На олімпіаді були представлені завдання на володіння Microsoft Word та вбудованим графічним редактором, завдання на володіння табличним процесором та завдання логічного характеру на застосування Power Point.

Максимальний бал олімпіади – 50. Розподіл балів: перше та друге завдання – по 15 балів, третє завдання – 20 балів.

Директор закладу                                                                    В.А. Вдовіченко

Голова оргкомітету олімпіади                                               С.А. Косменюк

Голова журі олімпіади                                                            С.А. Косменюк

„__” _________ 2021 р.

на участь учнів КЗ «Носачівська гімназія Ротмістрівської сільської ради»

у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді

з  інформаційних технологій

у 2021/2022 навчальному році.

За рішенням оргкомітету і журі І етапу Всеукраїнської олімпіади на ІІ етап направляються такі учні-переможці І етапу олімпіади:

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Число, місяць (прописом), рік народження

Клас навчання

Місце зайняте на

І етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та по батькові учителя, який підготував учня

1

Клименко Олександр Олегович

29 січня 2007 року

9

І