УВАГА! Важлива інформація!

Дата: 17.11.2021 11:42

У зв’язку із ситуацією, що склалася в Україні через коронавірусну інфекцію, яка вражає всі органи та системи організму, більшість постковідних пацієнтів потребують стаціонарної реабілітації.

Правильно здійснювати моніторинг за станом здоров’я після перенесеної хвороби можуть тільки лікарі. Для цього в Черкаському обласному клінічному госпіталі з’явилась нова послуга - реабілітація постковідних пацієнтів.

Створені мультідисциплінарні бригади медичних працівників (терапевт, кардіолог, невропатолог реабілітолог) для проведення індивідуальної реабілітації пацієнта. Після виписки - надається рекомендація.

Громадяни, які перехворіли на ковід — інфекцію  потребують реабілітації для відновлення працездатності.

При поступленні на госпіталізацію необхідно мати електронне направлення від сімейного лікаря на медичну реабілітацію у плановому порядку ( Код послуги А57001) та негативний тест на коронавірусну інфекцію.

Лікування та харчування в госпіталі безкоштовне.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном приймального відділення (0472)31-10-33