Відвідування сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 10.11.2021 14:40

09 листопада 2021 року фахівець із соціальної роботи, завідуюча відділень та  директор комунального закладу  центру надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради здійснили відвідування сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах.
У сім’ї провели профілактичні бесіди щодо способів підвищення батьківського потенціалу, попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, забезпечення дітей повноцінним харчуванням, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання дітей та недопустимості порушення їх прав. Крім того, надано консультації щодо основ раціонального використання сімейного бюджету та розподілу обов’язків між членами сім’ї.
Сім’я отримала буклети та попередження про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.