Ротмістрівська сільська територіальна громада
Черкаська область, Черкаський район

Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції і затвердження положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Ротмістрівській сільській раді

Дата: 02.11.2021 14:55
Кількість переглядів: 517

Фото без опису

РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

  Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

_________________                       с. Ротмістрівка                          _____/____                 

 

Про визначення уповноваженої

особи з питань запобігання та

виявлення корупції і затвердження

положення  про уповноважену особу

з питань запобігання та виявлення корупції

в Ротмістрівській сільській  раді

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 131 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 1 додатку до наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 24.03.2020 р. № 112/20 «Обов'язкові вимоги до мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції в державних органах», наказу Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.03.2020 р. № 102/20 «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції», з метою підвищення ефективності змінення заходів щодо запобігання і протидії корупції, в межах повноважень сільської ради:                                                                                                   

1. Призначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в межах повноважень Ротмістрівської сільської ради начальника відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Мазурок Світлану Сергіївну.

2. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в межах повноважень Ротмістрівської сільської ради (згідно з додатком).

3. Визначити відповідальною особою та покласти обов’язки з ознайомлення та контролем за проведення електронного декларування посадових осіб, керівників закладів, депутатів Ротмістрівської сільської ради на начальника відділу кадрів, юридичного забезпечення, архівного збереження, цивільного захисту та охорони праці Мазурок Світлану Сергіївну.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова                                                        Володимир  ХОВАЙБА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень