НА ЧЕРКАЩИНІ СТАРТУЄ КАМПАНІЯ ВАКЦИНАЦІЇ ДИКИХ ТВАРИН ПРОТИ СКАЗУ. ВАКЦИНУ РОЗКИДАТИМУТЬ З ЛІТАКІВ

Дата: 27.10.2021 12:34

На території Черкаської області розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Старт кампанії планується орієнтовно на 29-30 жовтня 2021 року, залежно від погодних умов.

Про це повідомили в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Розповсюдження принад із вакциною відбуватиметься за допомогою літаків АН-2 над лісовими та сільськогосподарськими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.

Під час кампанії буде оброблена площа у кількості 14 793,92 км2, за винятком територій, які підпадають під заборону польотів літаків.

Принада, яка скидатиметься з літаків, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині принади знаходиться капсула з вакциною проти сказу. Принада безпечна для людей і тварин та навколишнього середовища.

Просимо жителів області з розумінням поставитись до заходів із вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для диких тварин.