День народження громади

Дата: 21.09.2021 07:15

КЗ « Центр надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради» долучився до святкувань       5-річчя об’єднаної територіальної громади та представив багатий стіл достатку, вироби сільських майстрів, майстер-класи. Оригінальне представлення справ зацікавило присутніх. Учасники зуміли донести до людей значимість українського хліба, голубців, риби, гарбузів, сала та настільки природньо, що кожному хотілося скуштувати, відчути смак давньої та сучасної української кухні. Колоритність, народне забарвлення, дзвінкі пісні та троїсті музики стали кращими атрибутами артистів центру. Хороший настрій, посмішки, добрі побажання супроводжували присутніх усе свято.